DENSİZE HİTABEN

0
275

Bak Saçı güzel densiz sen bunu çok iyi bilesin Sen kısa tumanla gezerken biz ÜLKÜ yolunda Ömrümüzü verdik halede öyleyim sen önce haddini bileceksin sen beni yakınan tanıyan ben Başbakanlık Devlet (Osmanlı) Arşivleri Müdürüyken kıçımdan ayrılmazdın bunlar önemli değil şimdi kendini bir halt bilip oraya buraya saldırırken dikkat edeceksin.
Bak Saçı güzel Bu komutan Türkmen’dir bu komutan Suriye’de, Irakta abd,Ingiliz,İsrail ve senin gibi zihniyetlere kök söktürmüştür. Bu komutan ordaki Türkmenlerin yanında olmuştu bu komutan Barzani Türkiye’ye dil uzatırken çok konuşma dilini keserim diştendir.
He tabi Barzani senin soyundandır bunu da çok iyi bilen birisiyim.
Sayın Genel başkanım Son zamanlarda abd,ingilizler,israilliler o bölgede MEZEP Savaşlarını başlatmak istiyorlar
Sayın Genel Başkanım bilge LIDERIM Devlet Bahçeli çağırın budur bu densiz bu talihsiz açıklamasıyla siyonistlerin değirmenine bolca su taşıyarak ÜLKEMIZDE YAŞAYAN MHP VE BU VATAN IÇİN CANINI MILYONLARCA CAFAFERİ VE AZERBAYCAN TÜRKLERINI YIKIP KAHRETMİSTİR
Temennimiz budur ki bu densize haddini bildirmenizdir. SAYGILARIMLA
Not : Metin ben TÜRKMENIM sende soyunu cibiliyetini söyler misin? Numan Kurtulmuş açıklama yaptı. 15 Temmuz katliamı gerçekleşseydi FETÖ cüzlerin hepsi üst düzey bürokrat olacaklardı
Numan bey 15 Temmuz öncesi Müsteşarlar Müsteşar yardımcıları Genel Müdürler Daire Başkanları Valiler Bölge Müdürleri İl müdürleri geneli PKK lı ve sünnetsiz FETÖ nün adamlarıydı.
Ben Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı İSTANBUL bölgede Şube müdürüydüm. Pkk lı Leyla Zana ceza evinden çıktığında bizde 6 katta davul-zurna kutlaması yapıldı bu adam bu anda da Genel Müdür.
İşin gerçeği bu biz ULKÜCÜLERİ inim inim inlettiniz. Ben Müdürdüm müsteşar beni LORENSİ C diye bir yere görevlendirdi bu yer Marmara Ereğli’sinde Abd nin Asya’yı dinleme tesisleriydi abd bırakıp gitmişti yanı atıl durumdaydı. Söküm esnasında mos mor dumanlar çıkıyordu müdürdüm ama benim görevim orda atil tahtaları demirleri saymaktı. Yılmadık görevi tamamladım döndüm elime bir kağıt parçası daha Mersine sürgün oraya da gittim göreve başladım dönemin akp genel başkanı yardımcısı pkk lı Mir Denge Fırat denen mahlukat içeri girdi sen usanmadın mı diye beni tehdit etti ben umursamadım o günü atlattık ertesi gün bir daha geldi sana öyle iftira artırırım feleğini şaşırırsın dedi tabi bu ara akp nin atadığı Fetö itleri durmadan Ankara’dan beni arıyorlar. Baskılara dayanamayıp emekli dilekçemi verdim 46 yaşında emekli oldum. 2 sene sonrada Kanser oldum. Bize bu zulumü yapan başımızı tutup pkk lı ve sünnetsiz Fetö itine dizdiren Binali Yıldırım dı.
Ey Binali şimdi benim çocuğum benim gözümün içine bakıp ağlıyor. Bende her namazımda bunu diyorum yarabbim Binali ye öyle bir dert ver ki onunda çocukları torunları onun gözünün içine bakıp ağlasın.
Bu dünyada sana bir şey yapacak gücüm yok ama iki elim kanda, öbür dünyada seni bekliyorum.
YA Binali bu ÜLKÜCÜLER sana ne yapmıştık Bakanlığında bir tane ÜLKÜCÜ bırakmadın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz