Esad Köpeği (!)

0
310

Birilerini; benim Kahraman Şehit Süleymani ile ilgili haber ve yazılarımın rahatsız ettiğini görüyorum.
Neymiş efendim, Esad köpeği (!) nin İdlip’te askerlerimize saldırıp şehit ettiğini ve şehit sayısının bir kişi kadar değeri olmadığını dile getirmemiş ve buna ses çıkarmamışız.
N’gam !
Öncelikle biz Esad sevicisi değiliz. Doğrusunu ifade etmek gerekirse kahraman askerlerimizin şehadetinde en çok üzülen, dövünen, kahreden ve ağlayıp yakararak dua eden yine bizler olmuşuzdur.
Aslına bakarsanız askerlerimizi Suriye ve Irak’ta şehit eden PKK ve onun bir başka kolu olanlardır. Şuandaki uğraşımız, sınırımızdan Suriye içlerine doğru 30 km.lik bir hattın çizilmesidir. Bunun sebebi Esad değil, sivil asker demeden şehit eden ve çoğu insanımızın da seviciliğini yaptığı PKK dır. PKK nın yaptıklarını Esad’a mal etmek aklın karı değil ve bir nev’i yanıltma ve aldatmacadır. PKK yı saf dışı bırakmak, masum (!) göstermektir..
“Bir kişi kadar” ifadesine gelince; Bu ifadeyle Şehit Süleymani kastedilmektedir. Tekrar ediyorum; Süleymani benim için bir yiğit bir kahraman ve bir şehittir. Bunun başka bir izahını bir tarifini de düşünemiyorum. Ben, kahraman askerlerimiz kadar O’nu, O’nun kadar da askerlerimizi şehit mertebesinde görüyor, minnet ve şükranla anıyorum.
Acaba; Şehit Kahraman Süleymani’nin varlığı, mücadelesi ve şahadeti kendilerini neden bu kadar rahatsız etmiştir; Berzani’ye, Türk’ler den ve Türk askerlerinden uzak dur, yoksa karışmam dediği için mi?.
Süleymani; inancı için, toplumu için, Ortadoğusu için, Müslüman âleminin Siyonizm’in karşısında mağduriyet yaşamaması için cansiperane mücadele etmiş, hayatını bu yola adamış Atatürk gibi gerçek bir kahraman, şehit şerbeti içmiş gerçek bir İslam ümmetidir.
Ben her iki komutana Allah’tan rahmet diliyor, mekânları cennet, ruhları şad olsun diyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz