Gazi-Sen Her Türlü Yardım ve Desteğe Hazır

0
353

Ayşe Gölçek

Sağlık çalışanlarımız koronavirüs salgınına karşı kahramanca bir mücadele veriyorlar. Bu süreçte Şehit Gazi Sen ailesi olarak tüm sağlık çalışanlarımızın yanındayız. Onların her tür sorunlarında yardıma ve desteğe hazır olduğumuzu, telefonlarımızın 7/24 saat onlar için açık olduğunu buradan beyan ediyoruz.
Bu zorlu süreçte çalışanlarımızın morel ve motivasyona ihtiyacı olduğunun farkındayız.
Bu kapsamda gerek idarecilerimizin gerekse çalışan arkadaşlarımızın motivasyonumuzu artıracak, söz ve davranışlara azami özen göstermelerini özellikle rica ediyoruz.
Yine bu süreçte hakkaniyetli ve eşit çalışma düzeninin motivasyonumuzu artıracağı da unutulmamalıdır.
Fedakârca bir mücadele, kahramanca bir savaş söz konusu ise cephenin şartlarını en iyi seviyede tutmak cephe gerisindeki herkesin görevidir.
Şehit Gazi Sen ailesi olarak bizde elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız. Bizlerde bu süreci tüm hassasiyetimizle takip ediyor ve değerlendiriyoruz
Başta Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca ve Ekibi olmak üzere; kendi canlarını ortaya koyarak, can kurtarmaya çalışan meslektaşlarımıza ve tüm Sağlık Çalışanlarımıza gösterdikleri üstün özveri için acizane teşekkür eder; görevi başında salgında vefat eden meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet dileriz. Hasta olan, izole olan tüm meslektaşlarımıza Allahtan şifalar dileriz.
Şu unutulmamalıdır bu mücadeleyi el ele, yürek yüreğe vererek Allahın izniyle en kısa zamanda atlatacağız.
#EvdekalTürkiyem 🇹🇷
#SağlıklakalTürkiyem🇹🇷
Şehit Gazi Sen ailesi
İl Sağlık Başkanlığı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz