ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

0
254

 Bugün anneler günüdür..                                                                                                                                                 Çoğu insan bugün, yaşayan annesinin Anneler Gününü kutlayıp ellerini öperken ben ve benim gibiler de cennet mekân annelerimizi kutlamak ve ellerinden öpmek ve kalbimizde olan duygu ve sevgilerimizi ifade etmeden mahrum bulunmaktayız.

    En güzel tesellici olan, pamuk gibi yüreği, gönlünün açıklığı, evlat sevgisinin, fedakarlığın ne demek olduğunu bilen güzeller güzeli annem; sana olan bağlığımı ve saygımı ifade etmek için senin o güzelliğini yansıtan çiçekle yanına gelmek istedim ancak yokluğunda; veremediğim çiçeğimi fatiha’yla mezarına diktim. Yokluğun karşısında sıcaklığını, sevgi ve şefkatini hissediyor ve kendimi teselli ediyorum. Allah seni rahmet etsin, cennetiyle mükâfatlandırsın, annem. AMİN..

    Annem başta olmak üzere hayatta olan eli öpülesi tüm annelerin ANNELER GÜNÜNÜ kutluyorum. Sağlık sıhhat diliyor, her türlü dertlerden, elem ve kederlerden uzak, yürekleri sevgiyle dolu ve dilleri dualardan eksik olmasın diyor, saygılarımı sunuyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz