Valimiz Sarıibrahim Görevine Başladı

0
89

İlimiz Valiliğine atanan Hüseyin Engin Sarıibrahim görevine başladı.    Makama gelirken valilik binası önünde protokol üyeleri, Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri ve basan mensupları tarafından karşılandı.                          Karşılama töreninin ardından valilik binasındaki girişte bulunan şeref defterini imzalayan Hüseyin Engin Sarıibrahim “Anadolu coğrafyasında güneşin ilk doğduğu şehitler diyarı, dağları ve   ovasıyla çok güzel bir coğrafya olan Iğdır’ımıza

  Cumhurbaşkanı ve İçişleri bakanının tensipleriyle atanmış bulunmaktayım. Yeni görevimizin şahsım ve Iğdırlı hemşerilerim açısından hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Bu coğrafya içinde yer alan ve bu coğrafyayı bizlere vatan yapan bütün şehitlerimizi saygıyla, gazilerimizi minnet ve şükranla yad ediyorum” dedi.

  Şeref defterine görüş ve düşüncelerini yazıp imzalayan Vali Sarıibrahim daha sonra makama çıkıp hoş geldin ziyaretine gelen basın mensupları, kamu görevlileri ve vatandaşların tebriklerini kabul etti. Basının resimlemelerinden sonra ziyaretler sona erdi.

  Vali Hüseyin Engin Sarıibrahim’in diğer bir görevi de Belediye başkan vekilliği olacaktır. Bu her iki görevi birden yürütmeye çalışacak olan valimize hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz