Vali, Sarıibrahim Iğdır Halkına Duyuruda Bulundu

0
103

İlimiz valiliğine atanan Hüseyin Engin Sarıibrahim göreve başladıktan hemen sonra “Saygıdeğer Iğdırlılar” diye başlayan bir açıklama yaptı.                                                            Vali Sarıibrahim’in açıklaması şöyle:

Saygıdeğer Iğdırlılar,                                                    Cumhurbaşkanlığımızın 2020/274 sayılı Kararnamesiyle Vali olarak atandığım Iğdır ilinde 19/06/2020 tarihi itibariyle sizlere hizmet etmek için göreve başlamış bulunmaktayım.                                   

     Öncelikle bizleri bu göreve layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın İçişleri Bakanımıza ve değerli büyüklerimize saygı ve şükranlarımı arz ediyorum.

      ’İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ ilkesiyle ilimizin başta yatırım potansiyeli olmak üzere sahip olduğu tüm zenginliklerini en iyi şekilde değerlendirmek, halkımızın refah, huzur, mutluluk ve güvenliğini pekiştirmek için var gücümüzle çalışacağız.

      Bu hedeflere ulaşmak için mesai arkadaşlarımla birlikte, üstün görev anlayışı içinde en doğru, akılcı, etkin ve verimli bir şekilde, mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet etme azmi ve gayreti içinde olacağımızın bilinmesini isterim.

      Bu duygu ve düşüncelerle; Iğdır ilinde görev yapmanın onuruyla tüm halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Hüseyin Engin Sarıibrahim 

Vali/Belediye Başkan V.                                         

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz