Bizden de Size Teşekkürler..

0
8

     Bugün; yıllar öncesi dost olduğum, birlikte siyaset yaptığım Nam’ı diğer “Mecidiyulo” lakabıyla isminden söz ettiren müteveffa Mecit Şeyran’ın kendisine yakışır aydın ve mütevazı evladı Em. Albay Cengiz Şeyran’ın :

     TEŞEKKÜR başlığı altındaBaba Dostum Değerli Ağabeyim. Bu sabah göndermiş olduğunuz gazetenizin PDF ortamında ki nüshasıyla çok sevindim. Rabbimde her daim sizleri sevindirsin. Yarım asrı aşkındır Iğdır’ın/ Iğdırlının hep sesi oldunuz. Bir Iğdır sevdalısı olarak size müteşekkiriz. Gazetenizi inceledim. Tek kelimeyle HARİKA. Başta Dr. Ezgi torununuz olmak üzere torunlarınızın başarısı göğsümüzü kabarttı. Başarılarının artarak devamını diliyoruz. Bu vesileyle başta size ve gazete ekibini tebrik ediyoruz, yolunuz açık olsun inşallah.”dediği yazısında şahsımdan ve İstanbul/Güngören ’de yayınladığım IĞDIR gazetesinden sitayişle bahsetmesi ve övücü sözler kullanarak beni, geçmişi götürüp yad ettirmesi ziyadesiyle mütehassıs etmiş ve gururlandırmıştır.

    Aslında bu takdir edici ve övücü sözlerinden ve beni, geçmişe götürüp yad ettirmesinden dolayı benimde kendisine Teşekkür sunmamı gerektirmiştir.

    İlgi ve alakanız benim için onur vericidir Sayın Albayım Şeyran. Bizden de size sevgi ve saygılar dolusu teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz