Darbenin Kod Adı: Covid-19

0
148
-Ecz.Yıldız Baktemen-
    George Soros’un sağ kolu Allen Weinstein ne demişti, hatırlayın…
Bundan 25 sene önce CIA’nin yaptıklarını (askeri darbeleri) biz bugün STK’lar ile yapıyoruz. Adam acık acık soyluyor…
Pek çok kişi Chatham House ve CFR gibisinden kuruluşları devlet dairesi sanıyor hala. Hayri devletlere bağlı değildirler. Ne Chatham House Britanya devletini, ne de CFR ABD devletini temsil etmez. Her ikisi de “Sivil Toplum Kuruluşları” olup, çok uluslu multi milyarda şirketlerin kontrolündeki küresel çetelerdir.
Çetenin ele basları olarak George Soros’u, Bill Gates’i, Henry Kissinger’i ve Rothschild Hanedanlığının bilinen örnekler sunabiliriz. Çoğu kişinin ismini duymadığı isimler ise 300’ler Komitesi olarak tanımlanan bir başka STK’nin üyeleri olup, bu üyelerin Bilderberg Toplantıları’nda aldığı kararları tüm dünya ülkelerine dikte ederler.
Bu adamlar için ülkedeki rejimin komünist, sosyalist, faşist, milliyetçi, din yanlısı şeriat sistemi olması hiç bir önem taşımaz.
Ülkelerin kontrol mekanizmasında oturan siyasilerin, yargı mensuplarının, kanun yapıcıların, bürokratların, oligark is adamlarının ve özellikle de medyanin kendi güdümlerinde olup olmadığına bakarlar ve kendilerinin buyruklarını ülkelerindeki halka direten hükûmetleri destekleyip, karşı çıkanları, halkının yanında duran hükûmetleri düşürmek için içerideki etki ajanlarından oluşan STK’lari, devletlerin “kılcal damarlarına” yerleştirdikleri bürokratları ile kaleyi içeriden yıkmaya hedeflerler.
Amaçlarına ulaşabilmek için muhakkak kamuoyu desteğine ihtiyaçları vardır ve o desteği alabilmek için de halkı devlete karşı kışkırtmak için ekonomiyi çökertecek hamleleri başlatırlar.
Bu hamlelerin çok boyutlu detaylarını öğrenmek isteyenler, muhakkak, emekli bir tetikçi olan John Perkinsin Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları kitabini okumalıdırlar. Ekonomisi çöken bir devlette hükûmetin ayakta kalabilmesi mümkün değildir. Aç bırakılana halk, yağmurdan kaçarken doluya tutulsun isterler. Ülkede bu algıyı yarattıktan sonra da, kendilerinin seçmiş olduğu isimlerden oluşan kadroları, kendilerinin kontrolündeki bilgisayar sistemleri ile yapılan secimler ile yasa dışı yöntemleri kullanarak iktidara taşırlar. En son yapılan ABD seçimlerinde olduğu gibi.
Başarılı olamadıkları, ele geçiremedikleri ülkelerde ise komsu devletleri kullanarak sıcak savaş girişimlerini devreye sokarlar.
Proje suresince Dolar kurları ile oynamayı da unutmazlar.
Lafın tamamını söylemeye gerek yok. Türkiye’deki olumsuz gelişmelerin tamamen, bütünü ile küresel çete ve onların ülke içinde satın almış olduğu isimler tarafından dizayn edilmekte olduğunu herkes anlamıştır.
Herkes anlamıştır derken kesin konuşuyorum çünkü anlamadığı görüntüsü verenler, aslında anlamıyormuş gibisinden tavır takınan satılık, kiralık veya sözleşmeli çalışan ajanlardır çünkü, akli dengesi yerinde olan hiç bir kişinin bu oyunu görememesi mümkün olamaz.
Konuya bilimsel olarak yaklaşırsak, bu projenin adını da “Küresel Feodalizm” yolunda Covid-19 ile döşenen taslar gibisinden bir tanımlama, en doğru yaklaşım olacaktır.
Makalenin basında, günümüzde yaşanmakta olan Covid-19 salgınının küresel bazda uygulamaya sokulan bir darbe girimi olduğunu söylemiştim. Bu darbenin amacının da ekonomileri çökerterek, devletleri işlevsizleştirmek ve halkı aç bırakarak Küresel Feodalizmin halka “kurtuluş olarak” sunacağı Yeni Dünya Düzenini, insanları sıtmaya razı edercesine boyun eğdirmek amacıyla planlandığını aktarmıştım.
Çağdaş Kölelik olarak da tanımlanabilecek Yeni Dünya Düzeni hakkında herkes konuşuyor fakat bu sistemin nasıl çalıştırılacağı konusunda pek çok kişinin detaylı bir bilgisi yok. O nedenle de tehlikenin boyutunu hayal bile edemiyorlar.
Eski komünistlerin tabiri ile Küresel Feodalizm, tekelci sermayenin insan yaşamını sermaye lortlarının istemi doğrultusunda yönlendireceği bir sistem olarak çok basite indirgeyerek açıklayayım. Serap Balaman’ın tabiri ile Küresel Feodalizmi “sirketokrasi” olarak tanımlayayım.
Bu sistemde maaşlar oligarklarin insafına bırakılmış olacak, sendika kelimesi lügatlerden silinecek, ihtiyaç maddelerinin Fiatları oligarklarin anlık kararları ile belirlenecek, kimin nereden nereye gideceği, kimin yasadığı kasabadan çıkıp çıkmayacağı, insanların tatil yapıp yapmamaları konusundaki kararlar da oligarklar tarafından alınacak. Emekli maaşı, yaslılar için sosyal hizmetler, sağlık, eğitim, hukuk, toplumsal güvence, ifade özgürlüğü, yasam standartları gibisinden konulardaki düzenlemeler de oligarklarin atadığı kontrol mekanizmalarındaki yapay zeka tarafından belirlenecek.
Bu kadarla da kalınmayacak.
Teknolojinin getirisi olan robotlaşma ile, insan is gücüne olan ihtiyaç da her gecen azalacağı için, 7.7 milyar civarındaki insan nüfusuna ihtiyaç duyulmayacak ve gereksiz insanlar olarak tespit edilenler, zorunlu muayeneler sonrasında hastanelere sapasağlam girip, ölümcül bir hastalığa yakalanarak çıkıp, kısa bir sure sonra da yaşamları sonlandırılacak.
Liberal demo
Bursa’da 5G antenleri ve ölen kuşlar… Covidin arkasındaki gerçeğin radyasyon saldırısı olduğunu söylüyoruz… Şuan kuşlar ölüyor yarın hepimiz yok olucaz.
5G ÖLÜMDÜR!!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz