Açıklamanız iyi niyetle yapılmış olsa da, övündüğünüz misyona yakışmıyor. Misyon hareketini yürütenler, mazeretlerin arkasına saklanmamalıdır. Siz ve arkadaşlarınız, değerli hemşerilerimiz ve dostlarımızsınız. Başarılı olmanız, bizlerin başarılı olması demektir.

  Lütfen eleştirilere, rasyonal yaklaşın.  Derneğiniz en kadim bir dernektir. Bugüne kadar bir yanlışınızı görmedik ama bir nevi  (teşbihte hata olmaz) antika eşya gibi kaldınız. Türkiye’de, Azerbaycan dernekleri enflasyonu yaşanıyorsa, Azerbaycan devletinden kandilinize yağ damlamıyorsa ve bu aziz vatanda yaşayan üç milyon Azeri Türk’üne ilham kaynağı olamıyorsanız bunun vebali size aittir.                                                                      ASİM-DER’in yaptığının onda birini yapamadınız. Rutini oynamaktan öteye geçemediniz. Çalıştınız, emek verdiniz ama misyonunuza uygun bir şeyler ortaya koyamadınız. Bugün Azerbaycan’da, her türlü işte asıl referans siz olmalıyken zere kadar Azerbaycan Türk’üne katkısı olmayanlar, pastadan pay alırken, maalesef dernek yöneticisi olarak basit bir eleştiriden kendinize pay çıkarmaya çalışıyorsunuz.                                                                Dostane tavsiyem, eleştirilere kulak verin. Silkinin ve kendinize gelin. Bu kutlu dava, tüm Türklerin ortak davasıdır. Sizler temsiliyette ön planda olduğunuz için sitem ediyoruz.  Atalay Seve gibi bir duayenin ve İsa Akçay gibi bir vatanseverin sesine kulak vermeniz yerinde bir davranış olur.                              Her halükarda yanınızdayız. Yeter ki, siz gerekeni yapınız.                                                  Başarılar dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla.                                                                                             Bayram Güneş                                                                                                               -Zamanoğlu-

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz